*** PRACOWNICY ***
Imieniny:
STRONA GŁÓWNA
  1. Grzegorz Brzeziński - nauczyciel dyplomowany - egzaminator GJA - przewodnik ZHP
    język angielski, zajęcia świetlicowe - wychowawca klasy V.

  2. mgr Ewa Budna-Łojko - nauczyciel dyplomowany - instruktor Nordic Walking
    wychowanie fizyczne, LOP, SKS.

  3. mgr Emilia Dylewska - nauczyciel dyplomowany - egzaminator egzaminu ósmoklasisty z zakresu języka angielskiego
    język angielski - wychowawca klasy IV.

  4. mgr Marek Dzikowski - nauczyciel mianowany
    historia, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne - wychowawca klasy VII.

  5. mgr Wioletta Grzywińska - nauczyciel mianowany
    edukacja wczesnoszkolna - wychowawca klasy I.

  6. mgr Renata Gumińska - nauczyciel dyplomowany - logopeda szkolny
    język polski, zajęcia rewalidacyjne.

  7. mgr Renata Kosowska - nauczyciel dyplomowany - szkolny doradca zawodowy
    edukacja wczesnoszkolna, wiedza o społeczeństwie - wychowawca klasy II

  8. mgr inż. Dariusz Kosowski - nauczyciel dyplomowany - egzaminator GMP
    chemia, fizyka, matematyka, informatyka.

  9. mgr Paweł Kowalski - nauczyciel dyplomowany - egzaminator egzaminu ósmoklasisty z zakresu matematyki
    matematyka, biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie.

  10. mgr inż. Hanna Kułak - nauczyciel dyplomowany - DYREKTOR SZKOŁY
    matematyka, zajęcia rewalidacyjne.

  11. mgr Katarzyna Mejgier - nauczyciel mianowany
    plastyka, muzyka, nauczyciel-bibliotekarz - wychowawca klasy VIa.

  12. mgr Monika Pawlak - nauczyciel stażysta
    wychowanie przedszkolne - wychowawca grupy 5 latków.

  13. mgr Małgorzata Rucińska - nauczyciel kontraktowy
    wychowanie przedszkolne - wychowawca grupy 3-4 latków.

  14. mgr Marzena Sulkowska - nauczyciel dyplomowany
    edukacja wczesnoszkolna - wychowawca klasy III.

  15. mgr Edyta Urbańska - nauczyciel dyplomowany - pedagog szkolny, socjoterapeutka, terapeuta poznawczo-behawioralny, dialog motywujący I i II stopień, terapeuta TSR I stopnia
    terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

  16. mgr Grażyna Waśkiewicz - nauczyciel dyplomowany
    język polski, zajęcia świetlicowe - wychowawca klasy VIII.

  17. mgr Daria Janowicz-Dziórlikowska - nauczyciel mianowany
    język niemiecki.

  18. mgr Alicja Wyborska - nauczyciel kontraktowy
    religia.

  19. Krystyna Zaborowska - nauczyciel mianowany
    wychowanie przedszkolne.

  20. mgr Wioletta Zglenicka - nauczyciel mianowany - egzaminator GMP
    geografia, edukacja dla bezpieczeństwa, matematyka, biologia - wychowawca klasy VI b.

Pracownicy obsługi:
1. Dobrzeniecki Paweł - robotnik gospodarczy
2. Kubacka Barbara - sprzątaczka
3. Okruciński Sławomir - robotnik gospodarczy
4. Olszewska Bożena - sekretarka
5. Różańska Beata - sprzątaczka
6. Rumińska Katarzyna - pomoc wychowawcy przedszkola.

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 r.