FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Nauczyciele

  • mgr Sylwia Bednarek – nauczyciel stażysta
    wychowanie przedszkolne – wychowawca grupy 6 latków.
  • Grzegorz Brzeziński – nauczyciel dyplomowany – egzaminator GJA – przewodnik ZHP
    język angielski, zajęcia świetlicowe – wychowawca klasy V.
  • mgr Ewa Budna-Łojko – nauczyciel dyplomowany – instruktor Nordic Walking
    wychowanie fizyczne, LOP, SKS.
  • mgr Emilia Dylewska – nauczyciel dyplomowany – egzaminator egzaminu ósmoklasisty z zakresu języka angielskiego
    język angielski – wychowawca klasy IV.
  • mgr Marek Dzikowski – nauczyciel mianowany
    historia, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne – wychowawca klasy VII.
  • mgr Wioletta Grzywińska – nauczyciel mianowany
    edukacja wczesnoszkolna – wychowawca klasy I.
  • mgr Renata Gumińska – nauczyciel dyplomowany – logopeda szkolny
    język polski, zajęcia rewalidacyjne.
  • mgr Daria Janowicz-Dziórlikowska – nauczyciel mianowany
    język niemiecki.
  • mgr Renata Kosowska – nauczyciel dyplomowany – ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli – szkolny doradca zawodowy
    edukacja wczesnoszkolna, wiedza o społeczeństwie – wychowawca klasy II
  • mgr inż. Dariusz Kosowski – nauczyciel dyplomowany – ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli – egzaminator GMP
    chemia, fizyka, matematyka, informatyka.
  • mgr Paweł Kowalski – nauczyciel dyplomowany – egzaminator egzaminu ósmoklasisty z zakresu matematyki- SPOŁECZNY ZASTĘPCA DYREKTORA matematyka, biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie.
  • mgr Hanna Kułak – nauczyciel dyplomowany – ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli – DYREKTOR SZKOŁY
    matematyka, zajęcia rewalidacyjne.
  • mgr Katarzyna Mejgier – nauczyciel mianowany
    plastyka, muzyka, nauczyciel-bibliotekarz – wychowawca klasy VIa.
  • mgr Monika Pawlak – nauczyciel stażysta
    wychowanie przedszkolne – wychowawca grupy 5 latków.
  • mgr Małgorzata Rucińska – nauczyciel kontraktowy
    wychowanie przedszkolne – wychowawca grupy 3-4 latków.
  • mgr Marzena Sulkowska – nauczyciel dyplomowany
    edukacja wczesnoszkolna – wychowawca klasy III.
  • mgr Edyta Urbańska – nauczyciel dyplomowany – pedagog szkolny, socjoterapeutka, terapeuta poznawczo-behawioralny, dialog motywujący I i II stopień, terapeuta TSR I stopnia
    terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.
  • mgr Grażyna Waśkiewicz – nauczyciel dyplomowany
    język polski, zajęcia świetlicowe – wychowawca klasy VIII.
  • mgr Alicja Wyborska – nauczyciel kontraktowy
    religia.
  • mgr Wioletta Zglenicka – nauczyciel mianowany – egzaminator GMP
    geografia, edukacja dla bezpieczeństwa, matematyka, biologia – wychowawca klasy VI b.

 

Pracownicy obsługi:
1. Dobrzeniecki Paweł – robotnik gospodarczy
2. Kubacka Barbara – sprzątaczka
3. Olszewska Bożena – sekretarka
4. Różańska Beata – sprzątaczka
5. Rumińska Katarzyna – pomoc wychowawcy przedszkola.