SPONSORZY
Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie
Imieniny:
STRONA GŁÓWNA
ROK SZKOLNY 2019/2020

.................................................

ROK SZKOLNY 2018/2019

  1. Pani Aneta Gołębiewska - przewiezienie uczniów na zawody piłkarskie do Golubia-Dobrzynia - 02.10.2018 r.
  2. Pani Anna Wojciechowska - przewiezienie uczniów na zawody piłkarskie do Golubia-Dobrzynia - 02.10.2018 r.
  3. Pani Linda Rogozińska - przewiezienie uczniów na zawody piłkarskie do Golubia-Dobrzynia - 09.10.2018 r.
  4. Pani Mariola Popielarska - przewiezienie uczniów na zawody piłkarskie do Golubia-Dobrzynia - 09.10.2018 r.
  5. Pani Wioletta Bieńkowska - pomoc w organizacji uroczystości klasowych - 30.09.2018 r.
  6. Pani Wioletta Bieńkowska - pomoc w organizacji Dnia Nauczyciela - 15.10.2018 r.
  7. Pani Marzena Marciniak - zorganizowanie Dnia Chłopaka w klasie Va - 30.09.2018 r.
  8. Pani Justyna Sieklicka - zorganizowanie Dnia Chłopaka w klasie Va - 30.09.2018 r.
  9. Pan Marek Gorczyński - zorganizowanie snopków na Dożynki Gminne - 28.08.2018 r.
  10. Pan Henryk Błaszkiewicz - zorganizowanie snopków na Dożynki Gminne - 28.08.2018 r.
  11. Pani Aneta Gołębiewska - zorganizowanie klasowego Dnia Chłopaka - 02.10.2018 r.
  12. Pani Aneta Gołębiewska - pomoc w organizacji Dnia Nauczyciela - 15.10.2018 r.
  13. Pani Zofia Rabażyńska - pomoc w organizacji Dnia Chłopaka w kl. VIII - 30.09.2018 r.
  14. Państwo Rabażyńscy - przewiezienie uczniów na konkurs matematyczny do Ugoszcza. - 13.11.2018 r.
  15. Pan Piotr Rzążewski - pomoc w organizacji konkursu recytatorskiego dla dzieci z oddziału przedszkolnego i kl. I - III "Najmłodsi dla swojej Ojczyzny" - 09.11.2018 r.
  16. Pan Piotr Pankiewicz - pomoc w organizacji konkursu recytatorskiego dla dzieci z oddziału przedszkolnego i kl. I - III "Najmłodsi dla swojej Ojczyzny" - 09.11.2018 r.
  17. Pani Elżbieta Stacherska - przewiezienie uczniów na konkurs recytatorski do Golubia-Dobrzynia - 14.11.2018 r.
  18. Pani Marta Skoczyk - współorganizacja Balu Andrzejkowego - 28.11.2018 r.
  19. Pani Andżelika Zawistowska - współorganizacja Balu Andrzejkowego - 28.11.2018 r.
  20. Pani Ewelina Górzyńska-Kalinowska - przewiezienie uczniów na konkurs kolęd do Klonowa - 12.12.2018 r.
  21. Pani Mirosława Pankowska - przewiezienie uczniów na konkurs kolęd do Klonowa - 12.12.2018 r.
  22. Państwo Rabażyńscy - przewiezienie uczniów na podsumowanie konkursu matematycznego do Ugoszcza. - 14.12.2018 r.
  23. Pan Grzegorz Jachowski - przewiezienie uczniów na konkurs kolęd do Golubia-Dobrzynia- 19.12.2018 r.
  24. Pani Aldona Rojek - przewiezienie uczniów na konkurs kolęd do Golubia-Dobrzynia- 19.12.2018 r.
  25. Pani Aneta Gołębiewska - przewiezienie uczniów na konkurs kolęd do Golubia-Dobrzynia- 19.12.2018 r.