FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 31 stycznia 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

dedykowany tym razem laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.

Sztab w naszej szkole jest jednym z oficjalnie zarejestrowanych 1283 Sztabów w PolsceJego skład tworzą nauczyciele: p. S. Bednarek, E. Urbańska, A. Wyborska, W.  Zglenicka. Szefem sztabu jest pan Paweł Kowalski. W działania WOŚP zaangażowani są także uczniowie, jako wolontariusze.

Nasi wolontariusze w tym dniu będą zbierać pieniądze tradycyjnie do puszek na terenie Zbójna i okolic od godzin porannych do zmroku. W tym roku działają także eSkarbonki czyli „wirtualne puszki”, które WOŚP przygotowała dla wolontariuszy i dzięki nim mogą oni kwestować nie tylko zbierając datki do tekturowych puszek, ale też online. Link do eSkarbonki zawsze zaczyna się od adresu https://eskarbonka.wosp.org.pl po którym następuje ciąg liter i cyfr indywidualny dla konkretnego wolontariusza Orkiestry. Efekty tych zbiórek można śledzić na stronie https://eskarbonka.wosp.org.pl

Jak można wpłacić pieniądze do eSkarbonki?

Na stronie eSkarbonki należy kliknąć przycisk „Wpłać”, a następnie wybrać kwotę, którą chcemy zasilić konto Fundacji WOŚP. Po wyborze formy płatności użytkownik jest przekierowywany na stronę PayU (operatora płatności w Skarbonkach, który nie pobiera opłaty), na niej należy postępować zgodnie z instrukcjami. Oprócz kart płatniczych, dostępne formy płatności to również przelew bankowy oraz BLIK. Można sprawdzić czy dany link prowadzi do autentycznej eSkarbonki wolontariusza WOŚP, na stronie https://www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke, stworzonej specjalnie do weryfikacji eSkarbonek.

Korzystanie z eSkarbonki jest szybkie, proste i bezpieczne.

UWAGA!

O godzinie 20:00 rozświetlamy niebo latarkami, świeczkami, zapałkami tak, by świeciło nad naszymi głowami.

Liczymy, że pomimo pandemii Państwo macie gorące serca i wesprzecie akcję.

SIEMA!!!!!