FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

30. Finał WOŚP

  1. Finał WOŚP mamy już za sobą, choć dźwięki „Orkiestry” dalej brzmią w naszych uszach i sercach. Odbył się on pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Zbierano pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W naszej szkole był zorganizowany sztab, którym kierował p. Paweł Kowalski.

30 stycznia przebiegała licytacja, której pikanterii dołożył p. Marek Dzikowski. Sprzedawano także ciasta i grochówkę. 12 wolontariuszy na terenie Zbójna i okolic zbierało pieniądze do puszek. Udało nam się zebrać ponad 12282,30 zł, przez co mieszkańcy udowodnili, że mają naprawdę wielkie serca.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom – mieszkańcom Zbójna i ościennych miejscowości za każdą wpłatę, za zakupione gadżety podczas licytacji, ciasta i grochówkę, za ofiarowane wpłaty do e-Skarbon, za przekazane przedmioty na licytację.

Słowa wdzięczności należą się wszystkim nauczycielom naszej szkoły za różne formy pomocy, pracownikom obsługi za przygotowanie pysznej grochówki, Radzie Rodziców za wypiek smacznych ciast, uczniom – wolontariuszom za zbiórkę pieniędzy do puszek.

Dziękujemy wszystkim za bycie razem z nami.