FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

31. Finał WOŚP

31. Finał WOŚPmamy już za sobą, choć dźwięki „Orkiestry” dalej brzmią w naszych uszach i sercach.  W tym roku odbył się on pod hasłem „Walczymy z sepsą – ciężkim stanem chorobowym zagrażającym życiu”. Jak co roku w  naszej szkole był zorganizowany sztab pod kierownictwem p. Pawła Kowalskiego.

29. stycznia przebiegała licytacja, której pikanterii dołożył p. Marek Dzikowski. Najwyższą kwotę za licytację dała p. Iwona Tomaszewska, 500 zł. Wolontariusze na terenie m.in. Zbójna, Ruża, Obór zbierali pieniądze do puszek. Udało nam się zebrać 15117,97, przez co mieszkańcy udowodnili, że mają naprawdę WIELKIE SERCA.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, mieszkańcom Zbójna i ościennych miejscowości za przekazane przedmioty na licytację, dziękujemy wszystkim osobom biorącym w licytacji za zakupione gadżety, za każdą wpłatę do puszki.

Słowa wdzięczności należą się nauczycielom naszej szkoły za różne formy pomocy, uczniom – wolontariuszom za dzielną zbiórkę pieniędzy do puszek oraz Radzie Rodziców za przekazane środki na ten cel.

Dziękujemy wszystkim za bycie razem z nami.