FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Punktualnie o godzinie szesnastej w sali gimnastycznej wypełnionej po brzegi wybrzmiały dźwięki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku 32. Finał odbył się on pod hasłem „Ratujmy płuca po pandemii”. Już po raz kolejny w naszej szkole działał sztab pod kierownictwem p. Pawła Kowalskiego.

W ramach działań sztabu nasi wolontariusze: Martyna Arciszewska Małgorzata i Janek Kozłowscy zbierali pieniądze do puszek. W tym dniu został zorganizowany taniec zumby prowadzony przez p. Tomasza Dykowskiego, który przyciągnął wielu. Rada Rodziców prowadziła sprzedaż ciast. Ostatnim przedsięwzięciem sztabu była licytacja, której pikanterii dołożył prowadzący ją p. Marek Dzikowski. Najwyższą kwotę za licytację dała p. Iwona Tomaszewska, 600 zł.

W ten sposób udało się zebrać łącznie 18422,96 zł, przez co mieszkańcy udowodnili, że mają naprawdę WIELKIE SERCA. ❤️❤️❤️

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, pani wójt Katarzynie Kukielskiej, mieszkańcom Zbójna i ościennych miejscowości za przekazane przedmioty na licytację, dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w licytacji za zakupione gadżety, za każdą wpłatę do puszki.

Słowa wdzięczności należą się pracownikom szkoły za różne formy pomocy, uczniom – wolontariuszom za dzielną zbiórkę pieniędzy do puszek oraz Radzie Rodziców za przekazane środki na ten cel. Dzięki Wam nasza szkoła jest miejscem, gdzie troska o innych łączy się z radością wspólnego działania.

Jesteśmy dumni z tego, co razem osiągnęliśmy!