FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Choinka szkolna

            Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez w roku szkolnym jest uroczysta zabawa choinkowa. W tym roku choinka odbyła się ona 29 stycznia, tuż przed feriami zimowymi. Bawiła się na niej cała społeczność szkolna. Zabawa odbywała się w sali gimnastycznej, którą udekorowała Rada Rodziców z pomocą uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Imprezę otworzyli: przewodniczący Rady  Rodziców, pan Piotr  Pankiewicz i pani dyrektor, Hanna Kułak. Na tę okoliczność został przygotowany montaż słowno-muzyczny z udziałem dzieci, rodziców i nauczycieli, ubogacony dwoma układami tanecznymi.

Potem rozbrzmiała muzyka i tańce, nie zabrakło animatorów, ale zabawa rozkręciła się na dobre nieco później. Pod koniec imprezy rozdano dzieciom oczekiwane prezenty. Wszyscy bawili się do godziny 17:00, po czym rozpoczęło się „wielkie granie” – 31. Finał WOŚP.

Choinka szkolna bez wątpienia stanowi udany początek ferii zimowych.

Dziękujemy Radzie Rodziców za organizację tego przedsięwzięcia, a szczególnie pani Małgorzacie Rucińskiej, państwu Ewelinie i Piotrowi Pankiewicz, pani Justynie Makowskiej, pani Paulinie Stachurskiej i innym rodzicom za różne formy pomocy, dziękujemy nauczycielom a szczególnie pani Renacie Gumińskiej i panu Pawłowi Kowalskiemu.

Już teraz zapraszamy za rok, na kolejną zabawę choinkową.

Obszerną fotorelację znajdziecie poniżej.