FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka w naszej szkole!

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią  bardzo i z niecierpliwością oczekują. Niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca – Dzień Dziecka. Aby ten dzień był inny od pozostałych zadbali o to rodzice, którzy wspólnie z nauczycielami opracowali bogaty program. Około godz. 10.00 do szkoły przyjechał klaun, który swoim występem rozanielił najmłodszą grupę wiekową. Kilku zaprzyjaźnionych strażaków z  Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbójnie wjechało wozem strażackim na boisko szkolne i zaprezentowało swój sprzęt ratowniczy. Największe wrażenie zrobiło to na przedszkolakach, którzy z zaciekawieniem i deszczykiem emocji obejrzeli samochód od środka. Pogoda sprzyjała zabawie i relaksowi na łonie przyrody. Dla wszystkich dzieci Rada Rodziców ufundowała lody, frytki i kiełbaski z grilla. Uczniowie klas siódmych swoje święto spędzili z wychowawcami poza szkołą, na wycieczce w Toruniu. Wszystkie dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Rodzicom, strażakom i nauczycielom za zaangażowanie w  organizację Dnia Dziecka serdecznie dziękujemy.