FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Zbójnie

Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Zbójnie

1. czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole został zorganizowany piknik rodzinny. Było mnóstwo atrakcji, dobra muzyka, sportowa rywalizacja, świetna zabawa a wszystkiemu sprzyjała wspaniała, słoneczna pogoda. Impreza rozpoczęła się montażem słowno-muzycznym w wykonaniu dzieci z przedszkola, który ujął serca licznie przybyłych rodziców i gości. Gdyby nie zaangażowanie wielu osób, to wydarzenie nie miałoby takiego rozmiaru i wydźwięku.

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców szkoły za zaangażowanie w organizację pikniku rodzinnego. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do pani Dominiki Grudzień, przewodniczącej Rady Rodziców, która podjęła się tego zadania, inspirowała innych rodziców do działania. Dziękuję wszystkim pozostałym rodzicom, którzy włączyli się w organizację pikniku.

Dziękuję również uczniom i ich opiekunom z Zespołu Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie za pomoc, którzy jako przyszli mistrzowie polskiej kuchni, zaprezentowali swoje umiejętności kulinarne, przygotowując smaczne potrawy.

Słowa wdzięczności kieruję także do pracowników szkoły. Bez Waszego zaangażowania Drodzy Państwo zorganizowanie tej imprezy, z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe. Wspólną pracą stworzyliśmy naszym dzieciom, w dniu ich święta niepowtarzalną, wyjątkową atmosferę, którą zapamiętają na długo.

                                                                                                             „Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa …

                                                                                  Wtedy proste DZIĘKUJĘ zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”

 

                                                                                                                                                                                          Dyrektor szkoły,

                                                                                                                                                                                            Hanna Kułak