FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Dzień Edukacji Narodowej

14 października Dzień Edukacji Narodowej, to polskie święto ustanowione dla upamiętnienia wielkich, historycznych dokonań Komisji Edukacji Narodowej.
Z tej okazji w naszej szkole odbyła się akademia. W wyjątkowy nastrój wszystkich wprowadzili uczniowie klasy siódmej, prezentując montaż słowno-muzyczny a ich młodsze koleżanki dodały pikanterii, wykonując taniec nowoczesny. Nie zabrakło słów podziękowań i pięknych życzeń od uczniów dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.
W części oficjalnej uroczystości głos zabrała pani dyrektor Hanna Kułak, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za ich trud wkładany w kształcenie i wychowywanie młodych Polaków. Szczególnie wyróżniającym się pracownikom wręczyła nagrody.
Uroczystość zakończyła się słodką niespodzianką, przygotowaną dla wszystkich pracowników szkoły, a był to wspaniały tort od Samorządu Uczniowskiego.
Część artystyczna została wykonana pod kierunkiem pani Ewy Budnej-Łojko oraz pani Renaty Gumińskiej.