FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia podczas, której uczniowie przedstawili montaż słowno-muzyczny. Swoją wdzięczność nauczycielom wyrazili serdecznymi życzeniami wręczając każdemu piękną, jesienną kompozycję kwiatową i słodki upominek. Pani dyrektor Hanna Kułak wszystkim pracownikom szkoły dedykowała przesłanie W. S. Reymonta „Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia”, życzyła realizacji planów i spełnienia marzeń; tych małych – najmniejszych, tych dużych – największych, tych wyśnionych, najpiękniejszych. Wyróżniający się nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi otrzymali Nagrodę Dyrektora Szkoły.
Dzień Nauczyciela świętowali wspólnie z pedagogami przedstawiciele Rady Rodziców.