FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

FINAŁ KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA MARZANNA”

26 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza Marzanna”, zorganizowanego przez Radę Rodziców.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III, którzy wykonali piękne, kolorowe kukły Marzanny. Marzanna według tradycji słowiańskich symbolizuje odejście zimy. Jako, że w tym roku zima była długa i sroga uczniowie zdecydowali na dobre rozstać się z nią i wykonali aż 18 kukieł. Niezależna komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu: I miejsce Lena Gołębiewska, II miejsce Filip Lipiński,  III miejsce Nikola Rutkowska. 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki. 

Pani dyrektor wraz z uczniami składają podziękowanie Radzie Rodziców za zorganizowanie przedsięwzięcia. Słowa wdzięczności kierują szczególnie do p. Anety  Gołębiewskiej i  p. Marzeny Cipkowskiej-Marciniak oraz  do Fundatorów nagród.

Sponsorami upominków dla uczestników konkursu były: p. Marlena Melkowska Sklep Metalowy „Majsterkowicz” Zbójno oraz p. Aneta Gołębiewska.

Po rozdaniu nagród wszyscy uczniowie z uśmiechem na twarzy rozeszli się szukać w przyrodzie oznak wiosny.

FILM Z ROZDANIA NAGRÓD