FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Gminna Biblioteka w Zbójnie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Moja ulubiona lektura szkolna”.

Gminna Biblioteka w Zbójnie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Moja ulubiona lektura szkolna”.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół z terenu Gminy Zbójno do udziału w
konkursie plastycznym „Moja ulubiona lektura szkolna”.
Przy ocenie pracy kluczowe znacznie będzie miała kreatywność, twórcza prezentacja i samodzielność. Pokażcie Nam które, lektury są szczególnie bliskie Waszemu sercu, z jakimi bohaterami się utożsamiacie. Chwyćcie
kredki, farby, mazaki i pokażcie, że szkolne lektury mogą być pełne magii i barw. Na zgłoszenia czekamy do 29.02.2024 r., Rozstrzygnięcie nastąpi 15.03.2024 r. Wszyscy uczestniczy zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem konkursu. Powodzenia!!!