FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

GMINNY BIEG MIKOŁAJKOWY

   7 grudnia odbył się GMINNY BIEG MIKOŁAJKOWY. Wzięli w nim licznie uczniowie ze wszystkich szkół w Gminie Zbójno. W organizację tego dużego przedsięwzięcia byli zaangażowani m.in. Wójt Gminy w Zbójnie p. Katarzyna Kukielska, p. dyrektor, pracownicy naszej szkoły oraz młodzież.

Biegi rozgrywały się w różnych kategoriach wiekowych. Wiele podziwu na mieszkańcach i rodzicach wzbudziła najmłodsza grupa uczestników przedszkolaków, którzy tak dzielnie pokonali dystans 100 m. Po biegu na każdego czekała gorąca herbata i słodycze oraz różne atrakcje. Wszyscy mogli podziwiać wyrób pięknych ozdób choinkowych w wykonaniu naszych uczniów, oraz  degustować pierniki świąteczne.

                                                                                                                                      Gratulujemy zwycięzcom!