FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Inauguracja roku szkolnego 2021/2021

Wakacje dobiegły końca. 1 września godz. 9:00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uroczystość rozpoczęła dyrektor Hanna Kułak i powitała wszystkich. Na inauguracji był obecny ksiądz Grzegorz Kubiński, liczni rodzice wraz z przewodniczącą Rady Rodziców panią Anetą Gołębiewską, nauczyciele, pracownicy obsługi i oczywiście uczniowie oraz dzieci z przedszkola. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć wspomnień związanych z 82. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli kwiaty pod kamieniem-pomnikiem upamiętniającym poległych Polaków, którzy zginęli w obronie Ojczyzny.
Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.