FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

KREATYWNIE KU PRZYSZŁOŚCI

W dniach 24-25 luty 64 uczniów z klas IV- VIII pod opieką nauczycieli uczestniczyło w warsztatach edukacyjnych ekologiczno – przyrodniczych w Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej – Daglezja w Przysieku.

            Wycieczka była bezpłatna zorganizowana w ramach projektu pn. „Warsztaty edukacyjne KREATYWNIE KU PRZYSZŁOŚCI”. Dla niektórych uczniów był to pierwszy wyjazd w życiu.  Dzieci uczestniczyły w zajęciach na łonie przyrody, odbyły pieszą wycieczkę nad brzegiem Wisły, podziwiały świat flory i fauny, brały udział w zajęciach grupowych prowadzonych przez edukatorów, w czasie których rozwijały kompetencje społeczne. Wszyscy uczniowie wyjazd dobrze wspominają, są zadowoleni, że mogli wspólnie integrować się i rozwijać swoją kreatywność.