FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Leczymy zęby bezpłatnie!!!

W związku z nową ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami, która zakłada, że każda szkoła musi zapewnić swoim uczniom dostęp do gabinetu stomatologicznego i świadczyć opiekę stomatologiczną przez lekarza dentystę pani Wójt Katarzyna Kukielska podpisała porozumienie, w ramach którego każdy uczeń ma prawo do bezpłatnej opieki dentystycznej.
Opieka stomatologiczna jest świadczona w gabinecie pod adresem Zbójno 149 przez stomatologa p. Agnieszkę Gajzler, rejestracja w godz. 7.30 – 8.30.
Informacje o godzinie przyjęcia można uzyskać dzwoniąc pod numer tel.542801004.

Zapraszamy
Drodzy Rodzice, zęby należy leczyć. Próchnica jest chorobą zakaźną, w szybkim tempie atakuje kolejne zęby. Wizyta dziecka w gabinecie w chwili bólu ma nie tylko negatywny aspekt zdrowotny, ale również edukacyjny. To my dorośli kształtujemy światopogląd młodego człowieka, jesteśmy dla niego wzorem. To my dorośli odpowiadamy za jego zdrowie.