FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Listy gratulacyjne dla najlepszych

Listy gratulacyjne dla najlepszych

W ostatnim dniu przed feriami odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze.

W szkole jest 23 uczniów, którzy mają wysokie wyniki w nauce i zasługują na szczególne wyróżnienie. W klasach IV-VIII średnią ocen co najmniej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie ma 11 uczniów, zaś w grupie najmłodszej z najlepszymi wynikami jest 12 uczniów.

Najwyższą średnią ocen w szkole uzyskała Maja Malinowska 5,27.

Listy gratulacyjne otrzymali:

Klasa I: Jakub Arciszewski, Nina Grudzień, Konrad Kościelski

Klasa II: Natan Bieńkowski, Aleksandra Górzyńska, Wiktor Jaworski, Barbara Rucińska, Anna Skotarczak

Klasa III: Jagoda Makowska, Wiktoria Winnicka, Wojciech Wiśniewski, Adam Wszelaki

Klasa IV: Gabriela Gołębiewska, Sandra Jaworska, Wiktoria Kadzińska, Sara Stachowska, Klara Wyborska

Klasa VI: Nadia Sieklicka

Klasa VII: Michał Rzążewski

Listy gratulacyjne za szczególne sukcesy w kolarstwie szosowym i na torze otrzymały uczennice Barbara Ersteniuk oraz Kamila Zielińska za

W apelu uczestniczyła cała społeczność szkolna. Wydarzenie zaszczyciła pani wójt naszej gminy Katarzyna Kukielska, radny naszego powiatu, pan Wiesław Młodziankiewicz a zarazem trener Szkółki Kolarskiej „Cyklista”, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców, pani Monika Dorszewska oraz rodzice wyróżnionych uczniów.

Pani wójt w swoim wystąpieniu wyraziła wielkie zadowolenie z wyników uczniów, podkreślając, że zawsze systematyczna praca przynosi efekty. Gratulowała również rodzicom osiągnięć dzieci i życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych ferii. Trener szkółki kolarskiej także, nie krył radości z osiągnięć dziewcząt. Dodał, że Basia Ersteniuk to czołowa zawodniczka w kraju na szosie i torze, brązowa medalistka Mistrzostw Polski szkółek kolarskich na torze. Wielokrotnie udowodniła, że potrafi zwyciężać i stawać na podium w wyścigach ogólnopolskich na szosie. Kamila Zielińska jest brązową medalistką Mistrzostw Polski szkółek kolarskich w jeździe indywidualnej na czas i trzykrotną mistrzynią Polski szkółek kolarskich w konkurencjach torowych.

Na zakończenie na zaproszonych gości i wyróżnionych uczniów czekał słodki poczęstunek.

Dziękujemy uczniom, nie tylko nagrodzonym, ale także pozostałym, którym na pewno uda się osiągnąć lepsze wyniki na koniec roku szkolnego.

Dyrektor szkoły, Hanna Kułak bardzo dziękuje Radzie Rodziców i pracownikom obsługi za pomoc w organizacji tego wydarzenia.