FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

…Mikołajki, Mikołajki Święto dzieci…

6. grudnia w naszej szkole i przedszkolu był dniem wyjątkowym, a to za sprawą wizyty niecodziennych gości. Tego dnia wszystkie dzieci od rana były podekscytowane i z niecierpliwością oczekiwały niespodzianek, które pojawiły się wraz z przybyciem Mikołajów. O dzieciach z przedszkola, jak co roku, pamiętała pani Wójt Gminy Zbójno, Katarzyna Kukielska. Pani Wójt wraz z Sekretarzem, panem Jackiem Foksińskim rozdała prezenty wszystkim przedszkolakom i złożyła życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Mikołajkowy dzień był pełen wrażeń oraz radości z otrzymanych niespodzianek.

Dzieci wraz z rodzicami dziękują pani Wójt oraz Radzie Rodziców za upominki i w zamian przesyłają słodkie mikołajkowe buziaczki.