Świąteczny prezent

Nasza szkoła, jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała od Państwowego Instytutu Badawczego NASK – operator OSE nieodpłatnie 25 tabletów wraz z usługą dostępu do Internetu. Wartość dostarczonego Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE wynosi 24 261,75 zł.

Taki „Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” składa się z tabletu firmy Huawei wraz z etui, klawiatury, rysika i usługi mobilnego dostępu do sieci Internet, świadczonej do końca roku szkolnego 2020/2021.

Po podpisaniu przez dyrektora szkoły umowy z Ogólnopolską Siecią Edukacyjną i spełnieniu przez szkołę kryterium w zakresie odpowiedniego usytuowania oraz dostępu do sieci internetowej sprzęt dotarł do nas. Będzie stanowić zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli wymierną pomoc, która usprawnieni proces edukacji, poprawi dostęp do treści edukacyjnych w sieci.

Wszystkie dzieci cieszą się bardzo z tabletów i wierzą w sprawczą moc Świętego Mikołaja, który z okazji Świąt Bożego Narodzenia pojawił się w szkole z workiem prezentów.