FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Święto Babci i Dziadka

W pięknie udekorowanej i wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej dzieci z przedszkola wspólnie ze swoimi Babciami i Dziadkami obchodziły ich święto. Odbyła się piękna uroczystość, której towarzyszył wyjątkowo świąteczny nastój. Dzieci swoim Babciom i Dziadkom złożyły życzenia, życząc zdrowia i samych beztroskich dni w życiu. Nie zabrakło przy tym radości i wzruszeń.

Na tę okoliczność przedszkolaki przygotowały ciekawy program artystyczny, ubogacony pięknym śpiewem i tańcem w rytm piosenki „Hallelujah”. Na zakończenie wręczyły swoim kochanym Babciom i Dziadkom upominki. W ten sposób podziękowały za miłość, serdeczność oraz bezcenny dar, jakim jest mądrość i doświadczenie  życiowe,  które od nich otrzymały.

Program został przygotowany pod  kierunkiem pani S. Bednarek, pani E. Michałowskiej oraz pani M. Pawlak. Rada Rodziców zorganizowała słodki poczęstunek.