FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Szkolna zabawa choinkowa

W pięknie udekorowanej sali uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, która przekazała życzenia wszystkim dzieciom z okazji trwającej zabawy. Następnie uczniowie klas I i III zaprezentowały się w występie pt. „Królewna Śnieżka”. Nasi wokaliści z klas IV – VI  zaśpiewali zimowe piosenki, a na koniec całość występu zakończył taniec menuet w wykonaniu uczniów z klasy II.

Po części oficjalnej dzieci odwiedzili Minionek, bałwanek Olaf i Księżniczka, którzy przy dźwiękach muzyki bawili się z dziećmi w najbardziej dla nich ciekawy sposób z bańkami mydlanymi i sztucznym śniegiem do czasu przybycia oczekiwanego gościa.

Mikołaj kolejny raz dopisał i pamiętał o wszystkich dzieciach. Każde dziecko otrzymało słodką paczkę przygotowaną przez radę rodziców. Dzieci tańczyły z Mikołajem, robiły z nim sobie zdjęcia i do końca niezapomnianej zabawy mogły tańczyć i bawić się. Na tydzień przed zasłużonymi feriami taka atrakcja z pewnością umiliła czas.

Dzieci dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, uatrakcyjnienie i przebieg tego ważnego dla społeczności szkolnej wydarzenia.