FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

1 września na placu przed szkołą zebrali się wszyscy uczniowie, przybyli zaproszeni goście, rodzice oraz pracownicy szkoły. Punktualnie o godzinie 9:00 rozległ się dźwięk dzwonka, który oznaczał, że wakacje się skończyły.

Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Hanna Kułak, która w swoim wystąpieniu życzyła uczniom i pracownikom szkoły, aby ten rozpoczynający się rok obfitował w same sukcesy. Odniosła się także do wydarzeń historycznych, 83. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej. W hołdzie pamięci ofiarom okupacji hitlerowskiej, przedstawiciele społeczności szkolnej złożyli pod Kamieniem-Pomnikiem symboliczne kwiaty.

Na uroczystości zaszczycił swoją obecnością sekretarz Gminy Zbójno pan Jacek Foksiński, który życzył
w nowym roku szkolnym uczniom niegasnącego zapału do nauki i wielu sukcesów a nauczycielom
satysfakcji oraz radości z wykonywanej pracy.