FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Warsztaty edukacyjno-integracyjne

W naszej szkole, adwentowy czas oczekiwania na powtórne przyjście Zbawiciela, rozpoczęliśmy warsztatami edukacyjno-integracyjnymi z przesłaniem charytatywnym.

W ostatni dzień listopada, zajęcia lekcyjne uczniom klasy pierwszej i ich rodzicom, upłynęły pod znakiem projektu „Piękny stroik przed świętami, tworzę razem z rodzicami”. Głównym założeniem projektu była integracja rodziców uczniów klasy pierwszej, oraz stworzenie im możliwości obserwowania swoich dzieci w środowisku klasowym. Powstały przepiękne stroiki i różnorodne ozdoby tematycznie związane ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem. Rodzice i dzieci doskonale się bawili, ponieważ nic tak nie zacieśnia relacji, jak wspólne działanie. Wszystkie przepiękne wytwory rękodzielnicze, które powstały w czasie warsztatów, zostaną wystawione na sprzedaż już w najbliższą niedzielę, w czasie Charytatywnego Biegu Mikołajkowego, na który serdecznie zapraszamy. Cały dochód ze sprzedaży, zostanie przeznaczony na leczenie Mai.