FACEBOOK

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

Występ z okazji Nocy Świętojańskiej

24 czerwca podczas festynu w Oborach uczniowie naszej szkoły przygotowali występ z okazji Nocy Świętojańskiej. Zaprezentowali z tym związane piękne słowiańskie tradycje. Dziewczęta w ubrane białe stroje, z wiankami z  polnych kwiatów na głowach, z pięknymi bukietami wykonały kilka tańców. Na wszystkich obecnych największą uwagę wywarł taniec z pochodniami.

W występie wzięli udział: Małgorzata Kozicka, Lena Lewicka, Wiktoria Makowska, Beata Marciniak, Nadia Sielicka, Karolina Szarszewska, Daria Urbańska, Lena Wojtulska, Nikola Zaworska oraz Miłosz Betlejewski.

Występ był przygotowany pod kierunkiem p. Eweliny Jastrzębskiej-Napory.

Serdecznie dziękuję uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi za zaangażowanie.

                                           Dyrektor szkoły Hanna Kułak